Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek kainuoja pamokos?

Šiuo metu pamokas galima užsisakyti 1, 3 arba 6-ies mėnesiams. Kainos yra tokios:
- 1 mėn. - 39 Eur
- 3 mėn. - 59 Eur (su nuolaida!)
- 6 mėn. - 99 Eur (su nuolaida!)

Kaip galima apmokėti už pamokas?

Pirmiausia reikia užsiregistruoti ir prisijungti prie mūsų mokyklos. Prie kiekvienos pamokos rasite nuorodą, kuri jus nukreips į apmokėjimo puslapį su planais ir kainomis. Pasirinkite vieną iš mokėjimo planų ir spauskite nuorodą. Atlikus mokėjimą, gausite tai patvirtinantį el. laišką ir visos pamokos bus aktyvuotos tuojau pat.

Ar mokėjimai yra saugūs?

Mokėjimai atliekami per vieną didžiausių pasaulinių mokėjimo sistemų 2CHECKOUT. Jūs būsite nukreipti į saugią mokėjimų svetainę, kurioje priimamos VISA, MASTERCARD kortelės, taip pat galima atsiskaityti ir turint PAYPAL paskyrą.

Ar galima įsigyti ir žiūrėti tik vieną pamoką?

Įsigijus bet kurį planą, jūs gaunate prieigą prie visų virtualios mokyklos pamokų. Mūsų manymu, tai yra patogiau ir naudingiau jums. Nagų modeliavimo srityje viskas pastoviai keičiasi ir tobulėja - tiek medžiagos, priemonės, tiek ir modeliavimo technikos ar netgi grožio supratimas. Mes pastoviai sekame naują informaciją, ruošiame naują mokymų medžiagą ir reguliariai atnaujiname seną. Todėl nesvarbu, ar jūs tik pradedate dirbti šioje srityje, ar baigėte kursus prieš keletą metų ir jau dirbate, visose pamokose rasite naujų ir naudingų žinių. Iš kitos pusės, dauguma pamokų yra tarpusavyje susijusios - vienose teorija, kitose nago paruošimas, dar kitose - modeliavimas ir pan. Todėl visos pamokos yra svarbios ir siekiant geriausio rezultato reiktų peržiūrėti jas visas iš eilės (ir ne vieną kartą :) ). Sėkmės!

Informacija

Virtuali mokykla

Mes siekiame, kad mokymai būtų visiems prieinami, įdomūs ir kokybiški. Vaizdo pamokos suteiks galimybę praplėsti savo žinias jums patogiu metu.

Kontaktai

Kontaktai